Lekarze

 • Marcin Kukla

  lekarz weterynarii

  Studiowałem na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W 2016 roku rozpocząłem specjalizację z Chorób Zwierząt Nieudomowionych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym obiektem moich zainteresowań w trakcie tej specjalizacji są: szczury, myszy, chomiki, fretki, jeże, świnki morskie, koszatniczki i pozostałe gryzonie. W sierpniu 2015 razem z lek. wet. Iloną Stepańczak-Opydo postanowiliśmy stworzyć przychodnię w której zwierzęta uzyskają kompleksową i fachową pomoc a wszystko odbywać się będzie w przyjaznej atmosferze.

 • Ilona Stepańczak-Opydo

  lekarz weterynarii specjalista chorób psów i kotów

  Studiowałam na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W 2016 roku ukończyłam Specjalizacji z Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W trakcie pracy zawodowej uczestniczyłam w wielu konferencjach oraz szkoleniach które wzbogaciły moją wiedzę i pomogły jeszcze skuteczniej pomagać moim pacjentom. Przez 4 lata pracowała w Przychodni Weterynaryjnej w Sosnowcu i Tarnowskich Górach gdzie zdobyłam niezbędną praktykę i doświadczenie zawodowe. Na bazie tej kilkuletniej praktyki razem z lek.wet. Marcinem Kukla postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym zwierzęta będą miały kompleksową i fachową obsługę oraz przyjazną atmosferę.Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry-dermatologii weterynaryjnej,popartą wieloma sukcesami zawodowymi, od lat pasjonuję się również diagnostyką radiologiczną.
  W życiu prywatnym zajmuję się moim czworonożnym przyjacielem psem Enzo,uwielbiam jazdę motocyklem oraz podróże najchętniej nad polskie morze.

Pin It

»