O nas

Centrum Zdrowia Zwierząt jest miejscem, w którym klient nie będzie musiał borykać się z dylematem czy leczyć tanio,czy dobrze..zamysłem naszym jest leczyć na najwyższym poziomie, zgodnie ze sztuką lekarska,w przystępnych cenach i „ludzkich” standardach . Dbamy o pacjentów, bo zwierzęta są dla nas przyjaciółmi a dla Państwa członkami rodziny dlatego traktujemy je z należytym szacunkiem.
Zabiegi chirurgiczne wykonywane są w najwyższym standardzie aseptyki(czystości chirurgicznej)w bezpiecznym znieczuleniu wziewnym,wszystko po to by jak najbardziej zminimalizować ryzyko związane ze znieczuleniem. Po zabiegu mogą Państwo liczyć na troskliwa opiekę pooperacyjną, a także możliwość kontaktu telefonicznego z lekarzem już w domu. Troska o pacjentów to nasz priorytet.
Na miejscu wykonujemy szeroki zakres badań m.in. badania krwi , badanie RTG, USG, EKG. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesną i bezpieczną aparaturę.

Specjalizujemy się głównie w profilaktyce oraz leczeniu małych zwierząt (psy, koty, gryzonie, ). Nieustannie podnosimy kwalifikacje poprzez uczestniczenie w szkoleniach, warsztatach, konferencjach czy sympozjach. Praca jest dla Nas pasją, a zwierzęta nieodłączną częścią Naszego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Codziennie podejmujemy nowe wyzwania i staramy się pomóc każdemu z naszych małych przyjaciół. Staramy się, by każda wizyta wiązała się z jak najmniejszym stresem zarówno dla zwierzęcia jak i jego właściciela. Szanujemy Państwa czas dlatego wizyty umawiamy na konkretne godziny.

Pin It

« »