Akcja Senior już w lutym

DBAJĄC O WCZESNĄ DIAGNOSTYKĘ CHORÓB MOŻESZ PODAROWAĆ SWOJEMU PUPILOWI DŁUŻSZE I LEPSZE ŻYCIE

Celem akcji SENIOR jest wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia chorób powszechnie występujących u starszych psów i kotów a także poradnictwo dla właścicieli zwierząt w zakresie profilaktyki chorób i opieki nad starszymi pupilami.


Wiele z tych chorób rozwija się w sposób podstępny, nie powodując u zwierzęcia wyraźnych objawów klinicznych, ale już czyniąc w jego organizmie szkody (np. nadciśnienie, niewydolność nerek) . Dlatego tak ważna jest wczesna diagnostyka, aby skutecznie pomóc zwierzęciu.

 

Wiele chorób spotykanych jest u psów i kotów w każdym wieku , ale częstość ich występowania znacząco rośnie wraz z wiekiem. Państwu i nam zależy, aby zwierzę pozostało jak najdłużej aktywne i radosne pomimo upływu lat. Stworzyliśmy dla Państwa program zdrowotny , aby opieka nad seniorem zaowocowała jak najdłuższym dobrym samopoczuciem pupila i aby mógł on przez wiele lat brać aktywny udział w życiu rodziny i jego opiekunów.

W skład pakietu seniora wchodzi:
– szczegółowe badanie kliniczne
– badanie krwi – morfologia
– badanie krwi – profil nerkowo-wątrobowy
– badanie krwi – poziom glukozy
– USG/RTG/EKG – rodzaj badania ustalony zostanie indywidualnie podczas wizyty
W przypadku konieczności wykonania dodatkowych badań, będą mieli Państwo możliwość wykonać je na miejscu przy okazji skorzystania ze specjalnie przygotowanego pakietu SENIORA.

Pakiet senior dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

Zapraszamy Państwa na konsultacje po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie – 535 87 10 14 lub przez formularz internetowy klikając -> tutaj <-

Pin It

« »